Artykuły 2013/2014

Dzień Bezpieczeństwa

foto

 

Uczniowie klas 1 technik informatyk i technik elektryk w dniu 22.05.2014r. wzięli udział w Dniu Bezpieczeństwa zorganizowanym przez Wyższą Szkolę Handlową w Piotrkowie Trybunalskim. W ramach przedsięwzięcia odbyła się debata dotycząca bezpieczeństwa w regionie piotrkowskim oraz pokazy sprzętu i technik działania m.in. Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, Straży Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim, Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim, 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Beata Goździk, Sylwia Błoch, Iwona Drożdż, Magdalena Kaczmarzyk, Jacek Matyszewski.

http://www.wsh.net.pl/pl/aktualnosci/874.html

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl