Artykuły 2013/2014

Język niemiecki jest ważny! Teraz my!

Na przełomie stycznia i lutego nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii: „Język niemiecki jest ważny! Teraz my!” organizowanej przez wydawnictwo Nowa Era. Celem kampanii było promowanie nauki języka niemieckiego w Polsce. Przeprowadzono zatem lekcje o krajach niemieckojęzycznych z wykorzystaniem materiałów kampanii, przygotowano plakaty informujące o tych krajach oraz o tym, dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego, zorganizowano ciekawe konkursy. Koordynatorem akcji była Pani Anetta Holc. Nasza szkoła otrzymała certyfikat ambasadora języka niemieckiego.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl