Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Konkurs wiedzy o ubezpieczeniach

Uczennice klasy IV TH: Marta Duda, Ewelina Kobiera oraz Kinga Krzemińska zakwalifikowały się do II etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Organizatorem konkursu jest ZUS Oddział w Łodzi. II etap konkursu odbędzie się 15 marca 2015 w Zduńskiej Woli.

Gratulujemy uczennicom oraz ich opiekunowi – pani Gabrieli Fijołek.

Życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu