Targi Automatyki i Pomiarów „AUTOMATICON”

foto

 

Dnia 18 marca 2015r., odbyła się wycieczka edukacyjna do Warszawyna XXI Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów „AUTOMATICON” 2015r., w której udział wzięli uczniowie ZSP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim.

Wycieczka zorganizowana została przez  Arkadiusza Świątka wraz z Jackiem Matyszewskim oraz Ryszardem Chruścielewskim.

Udział wzięli uczniowie klasy 2Mt  oraz klasy 3 Tiet (grupa elektroników).

Targi AUTOMATICON są od 20 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci oraz odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. Z roku na rok narasta zainteresowanie targami ze strony młodzieży akademickiej oraz szkolnej z terenu całego kraju. Cieszy to również Wystawców, którzy z chęcią spotykają się z uczniami i studentami prezentując osiągnięcia swoich firm.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl