Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - Tomaszów Mazowiecki

foto
 
 
30.04.2015r. na przystani OSiR przeprowadzono rejonowe zawody PCK, w których nasza drużyna w składzie: kapitan - Paulina Sygitowicz - klasa 1H, Dorota Kiliszek - klasa 1H, Jakub Rudzki - klasa 1Tiw, Kacper Wojciechowski - klasa 1Tiw, Damian Mizerski - klasa 1MT,  Aleksander Kosylak - klasa 1MT,  Aleksander Adamus - klasa 1MT zajęła 3. miejsce.
 
GRATULACJE!!!
Autorka zdjęć Dorotka Kiliszek
opiekun Szkolnego Koła PCK
Beata Goździk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl