UCZNIOWIE KLAS HOTELARSKICH w hotelach łódzkich i nie tylko……..

foto
 
 
W dniu 02.06.2015 r. uczniowie klas pierwszej i drugiej technikum hotelarstwa wyruszyli na wycieczkę przedmiotową do Łodzi. Zwiedzanie miasta rozpoczęli od  wystaw stałych w Muzeum Kinematografii w Łodzi, które mieści się w dziewiętnastowiecznym pałacyku Karola Scheiblera, jednego z największych łódzkich przemysłowców pochodzenia niemieckiego, zwanego „królem bawełny”. Młodzież obejrzała mnóstwo materiałów ikonograficznych, lalki, zabawki  optyczne, urządzenia do animacji filmowej ze zbiorów własnych muzeum i depozytów, rekwizyty z filmu Kingsize, fotoplastykon.

Poza tym uczniowie w podziałach na klasy zwiedzili również dwa hotele konferencyjne – dwuletni NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM **** i pięcioletni  AMBASADOR CENTRUM ****. 

Dzięki profesjonalizmowi i uprzejmości  osób oprowadzających:

  • w Hotelu „NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM”  panu Arturowi Gębickiemu i pani Agnieszce Skuteckiej – koordynatorom ds. Sprzedaży
  • w Hotelu „AMBASADOR  CENTRUM”  pani Barbarze Papudze – menadżerowi ds. organizacji  imprez i konferencji oraz  pani Magdalenie Łotysz - kierownikowi  Recepcji

młodzież poznała zasady funkcjonowania tych hoteli oraz zasady organizowania konferencji. Uczniowie mogli zobaczyć wyposażenie jednostek mieszkalnych nowej generacji, najnowsze trendy wystroju wnętrz, najwyższą  jakość  oświetlenia, sale konferencyjne z wyposażeniem i restauracje.

Zmęczeni uczestnicy wycieczki zakończyli swój pobyt w Galerii Łódzkiej, gdzie mogli coś zjeść i odpocząć.

Opiekunowie wycieczki  B.Goździk, B.Chwalińska, A.Krawczyńska, M.Kaczmarzyk

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl