Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

foto

Nadszedł długo wyczekiwany moment - zakończenie roku szkolnego!


26.06.2015r o godz. 9.00 w naszej szkole, ZSP nr 1, rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Mieliśmy przyjemność gościć: przedstawiciela Starostwa Powiatowego - pana Dariusza Kowalczyka, dowódcę 7 batalionu Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Maz. - pana Piotra Gołosa oraz Państwa Mrowińskich, dyrektorów Szkół Zaocznych.
Dyrekcja szkoły uhonorowała najlepszych uczniów, wręczając im świadectwa z wyróżnieniami i nagrody książkowe. Nie zapomniano również o sportowcach Mechanika, którzy także zostali odznaczeni medalami i nagrodami za swe osiągnięcia.
Po zakończeniu uroczystości wychowawcy z uczniami udali się do sal, aby rozdać świadectwa i udać się na długo oczekiwany odpoczynek. Cała uroczystość przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.
Wielkie podziękowania należą się uczniom klas 3TiEt i 3Ti za aktywny udział w przygotowaniu uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

Nowak Angelika
Wroniszewska Marta

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl