Konkurs informatyczny Bóbr

Zawody X edycji Konkursu Bóbr dla szkół ponadgimnazjalnych odbędą się w dniu 9 listopada 2015 12.00-13.00.
Ze względu na zmianę środowiska Konkursowego, 22 października 2015 w godz. 12.00-12.25, zostanie przeprowadzona próba.

Pytania w konkursie Bóbr są na ogół związane z posługiwaniem się komputerem i jego oprogramowaniem przy rozwiązywaniu różnych sytuacji i problemów, pochodzących z różnych zastosowań i przedmiotów nauczania takich jak: język ojczysty, język obcy, geografia, historia, sztuka, technika i oczywiście matematyka. Wiele pytań umożliwia uczniom wykazanie się umiejętnością algorytmicznego myślenia.

Zapraszam do zgłaszania swojego udziału w konkursie oraz zapoznania się z zadaniami konkursowymi z ubiegłych lat.

Strona o konkursie:  http://bobr.edu.pl/

Uczniowie, którzy będą brali udział w Konkursie, muszą założyć konta typu „Uczeń” na platformie www.mCourser.pl, a następnie dodać je do szkoły. Aby to zrobić, należy przejść do zakładki “Moja szkoła” i wybrać przycisk “Dołącz do szkoły”, a następnie znaleźć szkołę w bazie, dołączyć do niej i poczekać na akceptację administratora.

Iwona Osuch

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl