Podsumowanie akcji gorączki złota PCK 2015 r.

16.10.2015r. w siedzibie rejonowej Polskiego Czerwonego Krzyża w Tomaszowie Mazowieckim zostały uroczyście przekazane dyplomy dla szkół za udział w konkursie na „Najlepszego zbieracza złota”. W ramach tej akcji zbieraliśmy  "złote" monety o nominałach 1-, 2- i 5-groszy, w terminie od marca do czerwca. Wolontariusze szkolnego koła PCK dzielnie prowadzili zbiórkę monet wśród kolegów i pracowników szkoły, ale byli również indywidualni zbieracze złota: Kinga Malinowska 3Hb,  Marcin Szczepański 4E, pan profesor Włodzimierz Galicki ze swoimi uczniami. Tak zebrane pieniądze były przekazane na wypoczynek letni dla najmłodszych organizowany przez Polski Czerwony Krzyż.              

Bardzo wszystkim pięknie dziękujemy i już zapraszamy do udziału w Gorączce Złota 2016r.

opiekun szkolnego koła PCK Beata Goździk

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl