Rusza II edycja konkursu GRAND IT TEST

Rusza II edycja konkursu GRAND IT TEST z atrakcyjnymi nagrodami i … sporą dawką adrenaliny.

Dla tych, którzy przystąpią do konkursu pierwszy raz:

Zadaniem uczestników będzie rozwiązywanie testów wiedzy z różnych dziedzin informatyki, które będziemy udostępniać za pośrednictwem strony IT Szkoła oraz na profilu Facebook (wybrane testy) w okresie od listopada 2015 do maja 2016. Testy udostępnimy w 6 seriach po 10 testów.

Odpowiedzi do wszystkich testów znajdują się na platformie IT Szkoła – wystarczy przerobić testy do udostępnionych kursów. Lista kursów przydatnych do każdego testu oraz terminów udostępniania kolejnych testów jest już dostępna: http://it-szkola.edu.pl/mTest,testList

Jeśli myślicie, że chodzi po prostu o rozwiązywanie testów wiedzy - jesteście w błędzie. Postaraliśmy się, żeby tak nie było …
Przeczytajcie regulamin konkursu http://it-szkola.edu.pl/mTest
 
Nagrody zostaną przyznane najlepszym zawodnikom każdej serii oraz 10 najlepszym zawodnikom w rankingu ogólnym. W ubiegłym roku były to tablety, słuchawki, głośniki i inny sprzęt elektroniczny – zapraszamy do archiwum ubiegłorocznej edycji konkursu. W tym roku nagrody będą nie mniej atrakcyjne :)

Jest to konkurs dla wytrwałych, ale gwarantujemy, że się opłaci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu.
 
Zespół IT Szkoła

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl