VI Turniej strzelecki klubów HDK PCK - wygrany !!!

foto

W sobotę, 7 listopada, na strzelnicy LOK w Tomaszowie Mazowieckim został rozegrany VI Turniej Strzelecki Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizowany przez Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie Maz. W finale rywalizowało 8 trzyosobowych zespołów, reprezentujących swoje kluby HDK. Każdy uczestnik strzelał 5 razy do tarczy o wymiarach 154,4/112,4 mm, ustawionej w odległości 50 metrów. Zawodnicy strzelali z karabinu małokalibrowego bocznego zapłonu z przyrządami celowniczymi zakrytymi typu przeziernik i muszka - CM 2 VOSTOK.

Reprezentacja Szkolnego Klubu HDK w składzie: Paulina Stańczyk - klasa 3Ha, Rafał Białas - klasa 4Mt, Wiktor Wujek - klasa 4 TiEt zajęła I miejsce. Wśród mężczyzn, Rafał  Białas z 46 punktami, wywalczył I miejsce, a wśród pań, Paulina Stańczyk zajęła II miejsce.

Dla najlepszych drużyn i zawodników zostały ufundowane nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale i puchary.

 A co jeszcze było…..?  Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Opiekun Szkolnego Koła PCK, Beata Goździk

 

 

   
 
  

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl