Seniorzy w ZSP1

6 listopada gościliśmy w naszej szkole członków Kola Emerytów i Rencistów. Głównym celem wizyty był udział w kursie komputerowym, który miał przybliżyć seniorom podstawy obsługi komputera oraz zasady korzystania z internetu.
Po zakończonych zajęciach goście zostali zaproszeni do stołówki szkolnej na poczęstunek przygotowany przez uczennice klasy 3 Hb.
Za współpracę i pomoc w realizacji zadań bardzo gorąco dziękuję uczniom klasy 2 TIw: Krystianowi Śliwce, Marcinowi Świdzińskiemu, Jakubowi Rudzkiemu, Jakubowi Sosnowskiemu oraz uczennicom klasy 3 Hb wraz z wychowawczynią, p. Beatę Chwalińską.
Sylwia Błoch - organizatorka zajęć komputerowych.
 
seniorzywZSP1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl