ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

foto

10.11.2015 odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona Świętu Niepodległości. 97. rocznicę odzyskania wolności uczczono programem artystycznym, przygotowanym przez klasę III Ha z pomocą klasy I Mtw. Zgromadzeni goście, wśród których - oprócz uczniów i pracowników szkoły - znaleźli się przedstawiciele starostwa oraz Koła Emerytów w Tomaszowie Maz, obejrzeli krótki spektakl, będący podróżą od przeszłości po teraźniejszość. Recytacjom towarzyszyły prezentacja multimedialna, film, muzyka i śpiew.

Za pomoc w przygotowaniu uroczystości szczególne podziękowania należą się panom: Mariuszowi Dołowcowi, Jackowi Matyszewskiemu, Dariuszowi Gajkowskiemu, niezawodnym akompaniamentatorom: Gracjanowi Słyścio, Szymonowi Dworakowi, Sebastianowi Raczowi, a także odpowiedzialnemu za prezentację, Bartkowi Stańdo. Jak zwykle niezawodni byli chłopcy z radiowęzła i oczywiście KLASA III Ha. Dziękujemy również kilkuosobowej grupie z klasy IV M.

K. Elster

   

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl