III Hb w Hotelu „Kruk” *** i centrum MOLO w Smardzewicach

foto

 

9 listopada klasa III Hb z opiekunami, prof. Beatą Chwalińską i Małgorzatą Wuls, uczestniczyła w warsztatach hotelarskich w Hotelu Kruk*** i Centrum Konferencyjno Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach. Spotkanie rozpoczęło się przerwą kawową w Hotelu Kruk***. Wypieki z hotelowej cukierni wszystkim przypadły do gustu. Następnie odbył się mini warsztat parzenia kawy za barem hotelowym. Dzięki uprzejmości właścicielki obiektu, Pani Grażyny Kruk,  klasa  miała okazję obejrzeć jej własną galerię obrazów we wnętrzach hotelowych. Pani Kruk jest wspaniałym przykładem człowieka, który potrafi łączyć swoją pasję z życiem zawodowym.

 Po wizycie w Hotelu Kruk*** klasa udała się na zwiedzanie serca zapory na Zalewie Sulejowskim. Dzięki uprzejmości pracownika zapory można było zejść na wysokość 7 metrów pod lustrem wody. Przesympatyczny oprowadzający - Pan Paweł Wawrzyńczyk - z obsługi zapory,  przekazał nam wiele ciekawych informacji na temat historii powstania  i zasad funkcjonowania zapory.

Ostatnim punktem wycieczki było Centrum MOLO, gdzie odbyły się warsztaty w recepcji hotelowej poprowadzone przez kierownika recepcji, panią Martę Chojecką, dotyczące obsługi "kart kluczy" do pokoi. Uczennice zobaczyły wnętrza hotelowe, do których goście nie mają dostępu. W restauracji czekała na nas miła niespodzianka przygotowana przez szefa kuchni  w postaci poczęstunku, który w ten chłodny, deszczowy dzień sprawił  nam ogromną przyjemność.

Serdecznie  dziękujemy wszystkim osobom za uprzejmość i miłe przyjęcie w obiektach hotelarskich.    

Uczennice klasy III Hb  i opiekunowie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl