WYKŁAD GOŚCINNY DR R. ROUBA

17 listopada gościnny wykład poprowadził w naszej szkole dr  Rafał Rouba, wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego, specjalista w takich dziedzinach jak m.in.: turystyka biznesowa, spa&welness, rewitalizacja obiektów zabytkowych czy marketing turystyczny. Pan doktor  specjalnie dla uczniów klas hotelarskich przygotował wykład  „Mystery Shopper – badanie jakości obsługi w hotelarstwie”. Po niezwykle interesującym wykładzie zaprosił wszystkich uczniów naszej szkoły na Dni Drzwi Otwartych filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim, które odbędą się 11.12.2015 r. w siedzibie filii przy ul. Konstytucji 3 Maja 65, gdzie będzie można wysłuchać więcej ciekawych wykładów.

   

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl