Uczniowskie serducha dla mniejszych serduszek

Od wielu już lat nasza szkoła wspiera Dzieciaczki ze świetlicy środowiskowej „Krasnoludek” przy Tomaszowskim Oddziale Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W tym roku nie mogło być zatem inaczej. Dzięki wsparciu naszych uczniów udało się przygotować 25 słodko- owocowych paczuszek. Całe przedsięwzięcie organizacyjne wzięła na siebie kl. I H pod opieką Wychowawcy - Pani Karoliny Ziętary i Anetty Holc - Opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariusza. Szczególne podziękowania kieruję do dziewcząt: Dominiki Mokrogulskiej, Natalii Hajdamiak i Małgorzaty Grochulskiej (kl. I H) oraz grupy chłopaków z kl. II Mt za pomoc w przeniesieniu paczek. Akcja zakończyła się ciepłym słowem  i uściskiem dłoni Pana Dyrektora TPD.

Z każdej Waszej paczki niechaj cieszą się Dzieciaczki!

 

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Anetta Holc

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl