Wycieczka zawodowa klasy 1H

foto
 
We wtorek 14 grudnia klasa 1H z opiekunami prof. Magdaleną Piotrowską i Małgorzatą Wuls odbyła swoją pierwszą wycieczkę zawodową. Na trasie zwiedzania znalazł się Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Młynczysko oraz jeden z największych w Polsce obiektów noclegowych Hotel Ossa**** Congress & SPA. Dopisała pogoda i znakomity humor uczestników. Grudzień to doskonały czas do zwiedzania hoteli, mniejszy ruch gości pozwala zobaczyć większość wnętrz hotelowych i zajrzeć tam, gdzie zwykle nie ma dostępu, do tego świąteczny wystrój cieszy oko. Dziękujemy przedstawicielom obu hoteli za przemiłe przyjęcie.
 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl