WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

18.12.2015 r., już po raz kolejny, uczennice naszej szkoły wraz z przedstawicielami ZSP nr 2, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim i szkoły w Białobrzegach, uczestniczyły w uroczystym spotkaniu opłatkowym w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.
Dla mieszkańców DPD były przygotowane ciasta, pierniki, przepiękne stroiki i część artystyczna czyli życzenia i wspólne kolędowanie.
Za wspaniałą świąteczną uroczystość mieszkańcy DPS podziękowali uczniom gromkimi brawami.
Serdeczne słowo „Dziękuję” za przygotowanie i udział w spotkaniu składam uczennicom klasy I H: Kindze Żerek, Aleksandrze Sekuła, Annie Lober, Dominice Mokrogulskiej oraz Marlenie Koczywąs z klasy III Hb.

koledowanie1

Opiekun szkolny Tomaszowskiego Klubu Żonkila, Beata Chwalińska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl