Paczki od PCK


Szkolne Koło PCK i Klub HDK działające przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim systematycznie współpracuje  z rejonowym Kołem PCK,  biorąc udział w akcjach i imprezach prowadzonych przez to stowarzyszenie. W roku 2015 przeprowadziliśmy na terenie naszej szkoły, przy wsparciu Pana Dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego, szereg akcji, imprez, konkursów związanych z ideami czerwonokrzyskimi, między innymi : 4 akcje krwiodawstwa, „Gorączkę Złota”, „Światowy Dzień Walki z Głodem”, „Czerwonokrzyską gwiazdkę”. Ponadto nasi członkowie reprezentowali naszą szkołę w: Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK, XXIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, Mistrzostwach Szkoły w skakance, zawodach strzeleckich drużyn HDK, zawodach kręglarskich klubów HDK. Prowadziliśmy pokazy, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla gimnazjalistów w trakcie „drzwi otwartych” oraz zapewnialiśmy opiekę przedmedyczną podczas uroczystości szkolnych. Uzyskane paczki żywnościowe od rejonowego Koła PCK zostały przekazane potrzebującym uczniom ZSP Nr 1.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Honorowego Krwiodawstwa i Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża dziękują swoim członkom  i sympatykom za świadomą, dobrowolną, bezinteresowną działalność w roku 2015.

Dziękujemy:

Opiekun Szkolnego Klubu HDK - pan Mariusz Usztel

Opiekun Szkolnego Koła PCK - pani Beata Goździk

pck

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl