DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

foto

 

W dniu 21 stycznia,  już  po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły wraz z przedstawicielami ZSP nr 2, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 i Przedszkolem "Wyspa Szkrabów" im św. Filipa Neri uczestniczyli w spotkaniu z Okazji Dnia Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej  przy  ul.  Polnej w Tomaszowie  Mazowieckim. Dla mieszkańców  DPS były przygotowane  ciasta i życzenia. Części artystyczną  przygotowały przedszkolaki z Wyspy Szkrabów.

Serdeczne słowo „DZIĘKUJĘ”  za  przygotowanie i udział w spotkaniu  składam uczniom klasy 1H: Wiktorowi Szymczak i Patrycji Błaszczyk.

Beata Chwalińska

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl