Dzień Babci i Dzień Dziadka w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

foto

 

20-ego stycznia, w związku ze zbliżającym się świętem Babci i Dziadka, grupa naszych uczniów udała się do zaprzyjaźnionego z nami Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z krótkim programem artystycznym. Były wiersze, piosenki, ciepłe życzenia i cukierki. W tej miłej atmosferze śmiech przeplatał się ze łzami wzruszenia. Za całość odpowiedzialna była Pani Anetta Holc, dokumentacji zdjęciowo- filmowej dokonał zaś Pan Włodzimierz Galicki.

Wszystkich Państwa obecnych na spotkaniu serdecznie pozdrawiamy, dziękując jednocześnie za miłe przyjęcie i życzliwość. Naszym „osobistym” Babciom i Dziadkom życzymy natomiast: „Stu lat w zdrowiu i z uśmiechem na twarzy oraz nieustającej dumy z Waszych ukochanych (?...) wnucząt!”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl