"Powiedz mi, jak mnie kochasz..." - konkurs recytatorski

11 lutego 2016 roku - jak co roku - odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pt. "Powiedz mi, jak mnie kochasz...". Był on związany ze zbliżającymi się Walentynkami. Uczestnicy recytowali wiersze o miłości autorstwa zarówno pisarzy współczesnych, jak i twórców poprzednich epok. Wszak temat miłości jest ponadczasowy. Repertuar był urozmaicony i zaprezentowany z wielkim przejęciem. Uroczystość uświetnił pan dyrektor Arkadiusz Broniarek pięknym i mądrym fragmentem biblijnej "Pieśni nad pieśniami".
 
W imprezie brało udział 13 uczestników z różnych klas. Jury w składzie: p. dyrektor Arkadiusz Broniarek, p. Karolina Ziętara, p. Karolina Greszel i p. Agnieszka Bogdańska oceniało wybór repertuaru, dykcję, artykulację i ekspresję.
 
Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce - Dorota Kiliszek z klasy IITH
2 miejsce - Angelika Ajdukiewicz z klasy IIITi
3 miejsce - Mateusz Brożyna z klasy IIITi.

Gratulujemy!

Organizatorka imprezy - p. Agnieszka Bogdańska serdecznie dziękuje szanownemu jury, wszystkim występującym,tj.:
w/w laureatom oraz  Oli Plich, Adrianowi Lubickiemu, Marcelinie Migale, Patrykowi Kulągowi, Maciejowi Czerwonce, Sebastianowi Bartosikowi, Natalii Kowalskiej, Dominice Stanisławskiej, Paulinie Sowińskiej i Justynie Psut.
Specjalne podziękowania dla Bartka Matuszewskiego za oprawę muzyczną oraz dla dziewcząt z klasy IITH , które na tę okazję pięknie udekorowały szkolną kawiarenkę: Dominiki Kwaśniewskiej, Darii Klimczak, Beaty Dzierżanowskiej, Ady Kowalczyk, Karoliny Kowalczyk, Pauliny Kędzierskiej i Klaudii Sobczyk.
 
Nagrody zostaną wręczone laureatom na apelu podsumowującym II półrocze.

Agnieszka Bogdańska.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl