NASZA KOLEJNA WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

foto

 

12 lutego, już po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły wraz z przedstawicielami ZSP nr 2, Gimnazjum nr 7, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 uczestniczyli w spotkaniu z Okazji Światowego Dnia Chorego i Św. Walentego w Domu Pomocy  Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim. Części artystyczną przygotowali tym razem wszyscy uczestnicy spotkania.  Były wiersze, piosenki…… a na koniec słodkości.

Serdeczne słowo „DZIĘKUJĘ”  za udział w spotkaniu składam uczniom klasy 1H:  Ani Lober,  Natalce Gierach, Aldonie Tomanek, Patrycji Banaszczyk, Wiktorowi Szymczakowi,  Patrycji Błaszczyk, Dominice Mokrogulskiej oraz Angelice Czech.

Opiekun  Szkolnego Klubu Żonkila

Beata Chwalińska

01

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl