Regionalny etap konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy"

foto

 

1. marca 2016 roku w Łodzi odbył się regionalny etap konkursu organizowanego przez PIP „Poznaj swoje prawa w pracy”, w którym wziął udział uczeń 3 klasy mechatronicznej Dominik Jędrychowicz. Rywalizacja wśród 62 uczniów była bardzo zacięta, a o awansie do pierwszej trójki zadecydował tylko jeden punkt. Bardzo dobry wynik Dominika, który zdobył 34 punkty na 35 możliwych do zdobycia, niestety nie wystarczył, aby znaleźć się na podium.

Dziękuję Dominikowi za godne reprezentowanie szkoły i życzę zdobycia podium za rok, co sam już dziś zapowiedział.

Opiekun konkursu Arkadiusz Świątek.

02

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl