Wycieczka hotelarzy do Hotelu Andels***

foto

 

W dniu 07.03.2016 r. klasy 3 hotelarskie A i B uczestniczyły w pierwszym, organizowanym w Hotelu Andels*** w Łodzi „Open School Day”. Wycieczkę zawodową zorganizowała prof. Małgorzata Wuls wraz z Magdaleną Piotrowską i Beatą Chwalińską. Była to okazja do zobaczenia hotelu, włącznie z kuchnią hotelową, a także ciepłownią, do której zwykle, poza obsługą, nikt nie ma dostępu. Klasy obejrzały również najdroższy, dwupiętrowy hotelowy apartament, SPA, część konferencyjną obiektu  i restauracje hotelowe. Po obejrzeniu hotelu zaproszono uczestników do wzięcia udziału w warsztatach i konkursach. Hotel czterogwiazdkowy w pigułce - tak najszybciej można opisać to wydarzenie.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl