Wycieczka klas 2H i 3It

2H jest jedną z najlepszych klas w Zespole Szkół Ponadgimnazjalych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Dziewczęta angażują się w wiele przedsięwzięć organizowanych przez szkołę, nie zaniedbując przy tym nauki. Za pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016 uzyskały drugą średnią ocen w szkole oraz wygrały konkurs „Na najładniejszą pracownię - 2015”, otrzymując od Rady Rodziców ZSP nr 1 w nagrodę bony pieniężne, które klasie wręczył Pan dyrektor Dariusz Kwiatkowski. Następnie dziewczęta postanowiły zorganizować wycieczkę w Dzień Kobiet. I tak klasy 2 hotelarska i 3 informatyk/teleinformatyk wyruszyły 8 marca o godzinie 8.00 do Łodzi. Tam uczniowie wzięli udział w projekcji filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz w imprezie organizowanej przez Manufakturę Łódzką „Motowiosna 2016”, w czasie której mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz nowinkami technologicznymi ze świata motoryzacji.

Podziękowania za organizację wycieczki należą się przewodniczącej klasy - Oli Więcek i zastępcy - Patrycji Kawce. Dziewczęta, wykorzystując wiedzę zdobytą na przedmiotach zawodowych z pomocą rodziców zaplanowały, przygotowały preliminarz wyjazdu, wybrały film i zarezerwowały przez Internet bilety w kinie Cinema City, zamówiły autobus i rozliczyły całkowity koszt wyjazdu.

Brawo dziewczęta !!!

Opiekunowie wycieczki: pani prof. Beata Chwalińska, wychowawca klasy 2H pani prof. Beata Goździk, wychowawca klasy 3It pan prof. Adam Czekaj.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl