Konkurs „Bezpieczna Elektryczność”

W piątek 8.04 odbył się w naszej szkole pierwszy etap Konkursu „Bezpieczna Elektryczność”. Konkurs organizuje Koło 29 Piotrkowskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Adresowany jest on do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Obejmuje zagadnienia związane z fizyką oraz kształceniem elektrycznym i elektronicznym.
W zawodach szkolnych wzięło udział 35 osób. Byli to uczniowie i uczennice klas: 1E, 2E, 3E, 4E, 2TEt, 4IEt, 2Mt i 3Mt. Uczestnicy otrzymali do rozwiązania test wielokrotnego wyboru. Wyniki i finał w Bełchatowie - już wkrótce.

Bożena Włodarczyk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl