Olimpiada spawalnicza

15.04.2016r. uczniowie kl. II M - Michał Goździk, Mateusz Gwizdoń, Kamil Kubryn i Rafał Kowalski brali udział w Olimpiadzie Spawalniczej firmowanej przez Politechnikę Częstochowską Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki, zorganizowanej na terenie hurtowni stali ULAMEX. Tegoroczna formuła została wzbogacona obszerną prezentacją sprzętu spawalniczego firmy Lincoln Electric Bester. Po raz kolejny uczeń naszej szkoły - tym razem  Mateusz Gwizdoń, stanął na drugim stopniu podium, spośród 34 uczestników z dziesięciu szkół. Organizatorzy (państwo Ziętkowie z Zawady) zadbali o cenne nagrody rzeczowe dla pierwszej trójki oraz materiały reklamowe i dydaktyczne dla szkół. Podsumowując podkreślili dobrą formę i wyrównane wyniki startujących, zapraszając wszystkich na kolejną edycję w przyszłym roku.

Opiekun: J Galiasz

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl