Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

foto

29 kwietnia, na kilka dni przed oficjalnym świętym z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, miał miejsce uroczysty apel, poświęcony temu wydarzeniu. W sposób prosty, ale i bardzo wzruszający klasa 1Mtw przedstawiła rys historyczny, obrazujący, jak doszło do uchwalenia pierwszej w Europie ustawy zasadniczej, a także jakie były losy tego narodowego święta w ciągu ostatnich dwustu lat.

Pomocy w realizacji tego przedsięwzięcia udzielili: wychowawca klasy p. Arkadiusz Świątek oraz p. Joanna Kryszewska.

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl