SZKOLENIA Z CERTYFIKATAMI Z FIRMĄ RENEX !!!

foto

 

 

Z inicjatywy włocławskiej Firmy RENEX oraz na zaproszenie Dyrekcji Szkoły i Kierownika KP, gościliśmy dzisiaj w szkole przedstawicieli - jednej z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych - Firmy RENEX
RENEX jest jedyną na polskim rynku firmą oferującą klientowi całościową obsługę w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Dysponuje niezwykle szeroką ofertą narzędzi, urządzeń, preparatów i akcesoriów dobieranych dla klienta zależnie od jego indywidualnych potrzeb.
Cechą szczególnie wyróżniającą RENEX jest prowadzenie szkoleń - jesteśmy jedynym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IPC w Europie Środkowo-Wschodniej. 
Umożliwiamy uzyskanie pełnych certyfikatów IPC, otwierających drogę do nowych, wymagających rynków. W trakcie przeprowadzanych szkoleń kursanci korzystają z profesjonalnych urządzeń i narzędzi. Nasi trenerzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu personelu.
Panowie Dariusz Golis i Dawid Żbikowski przedstawili profil firmy i przeprowadzili praktyczne warsztaty lutowania oraz omówili możliwość całkowicie darmowego odbycia przez chętnych, 48 godzinnego szkolenia zakończonego egzaminem i otrzymaniem certyfikatu IPC .Wszystko to możliwe w ramach projektu Renex, refundowanego przez UE. Dodatkowo szkolenie będzie wsparte: nauką języka angielskiego zawodowego i przedsiębiorczości z doradztwem zawodowym. Oferta Firmy RENEX wywołała duże zainteresowanie wśród uczniów Mechanika . Uczniowie mogli spróbować swoich sił w praktyce, było także dużo pytań o szkolenia.
Na chętnych czeka 100 miejsc na szkoleniach, a rekrutacja rozpocznie sie niebawem.

Tekt i zdjęcia: J.Matyszewski

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl