MEGA FESTYN MECHANIKA

MEGA Festyn

3 i 4 czerwca (piątek i sobota) Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim, przy wsparciu Dyrekcji i Nauczycieli ZSP Nr 1, organizuje na terenie naszej szkoły imprezę otwartą:  MEGA FESTYN MECHANIKA. Do wspólnego spędzenia czasu zapraszamy rodziny i przyjaciół naszych uczniów oraz wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Impreza ta ma na celu integrację uczniów naszej szkoły, rodziców, władz i mieszkańców, atakże pozyskanie środków na dofinansowanie celów edukacyjnych realizowanych przez naszą szkołę.

W piątek – 3 czerwca – godz. 18.00 w hali sportowej ZSP Nr 1 odbędzie się koncert piosenek Edith Piaf w zachwycającym wykonaniu pani Grażyny Skowron-Matkowskiej, przy akompaniamencie skrzypiec (Joanna Young) i pianina (Tomasz Kaznowski).  Nie zabraknie największych przebojów Edith: Milord, La vie en rose czy Je ne regret de rien. Support przed koncertem – zespół „Kalina” z Wąwału. Biletem wstępu będzie cegiełka o wartości 10 zł, którą można kupić przed koncertem.
Koncert poprzedzi aukcja, na której będzie licytowany pyszny tort wykonany przez mamę jednego z uczniów oraz piękny dywan.

W sobotę – 4 czerwca od godz. 10.00 do 16.00 otwieramy drzwi Mechanika na przyjęcie gości w każdym wieku.

Główna scena stanie na dziedzińcu szkoły.W programie m.in. mini koncerty piosenki włoskiej, francuskiej, amerykańskiej, taniec i recytacje. Współpracujemy w tym zakresie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Kołem Emerytów, Klubem Sportowym Aster, zespołem Impuls. W trakcie festynu prowadzona będzie loteria. Główne nagrody to rower, dywany, pakiety do gabinetu kosmetycznego i zaproszenia na pizzę. Ponadto wręczymy wiele książek i nagród rzeczowych. Każdy los wygrywa!

Przed halą sportową, na parkingu, będzie się odbywał jarmark, na którym będzie można zakupić wyroby artystyczne, domowe wypieki, przetwory itp. z całego powiatu.  Za cegiełkę o wartości 30 zł udostępnimy stolik i 2 krzesełka osobom, które chcą sprzedawać swoje wyroby.

Na boisku będą odbywały się zajęcia sportowe. Będzie m. in. strzelnica, a dla najmłodszych przejażdżka  na kucyku. Przewidujemy wiele nagród w konkursach.

W szkolnej Kawiarence będzie serwowany, w bardzo niskich cenach (cegiełka 5 zł), słodki poczęstunek - ciasta, kawę, herbatę. Uczniowie klas hotelarskich zadbają o elegancką obsługę gości. Przed głównym wejściem do szkoły sprzedawane będą kiełbaski z rusztu i napoje.

W Auli szkoły przeprowadzone zostaną warsztaty (m.in. robienie kwiatów z bibułki, jak dokonać metamorfozy swojego wyglądu, jak zadbać o cerę) oraz pokazy filmowe i prezentacje uczniów: „Facebook dla dorosłych” i „Nie bój się Internetu”.

W Kąciku Milusińskich poprowadzimy konkursy rysowania, układania puzzli, będziemy rozdawać baloniki, watę cukrową, a jako nagrody w konkursach – zaproszenia na lody.

Będziemy także prezentować wystawy fotografii i malarstwa. Jedna z wystaw: „Zamki ziemi łódzkiej” będzie umiejscowiona w auli szkoły.

Otrzymaliśmy honorowe patronaty Pana Starosty powiatu tomaszowskiego i Pana Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.

MEGA Festyn

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl