Dni Antoniańskie

foto

 

Od 13 czerwca  2016 trwają obchody związane z ustanowieniem  Świętego Antoniego z Padwy patronem miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. 14 czerwca uroczystości uświetnił występ uczniów naszej szkoły. Uczniowie II klasy informatycznej o nachyleniu wojskowym zaprezentowali musztrę paradną. Występ klasy mundurowej przygotował major Sławomir Miszczuk. Następnie na scenie wystąpiła utalentowana Angelika Piórecka, uczennica klasy III hotelarskiej, która przepięknie wykonała utwór „Och, kocham Cię życie” oraz uzdolniony Gracjan Słyścio, uczeń klasy II mechatronicznej, który wraz z solistką, Kamilą Kamocką, zaprezentował utwory „Lubię wracać” oraz „Małe tęsknoty”. Występy muzyczne uczniów przygotowała pani Angelika Nowak. Prezentację naszej szkoły zakończyły uczennice klasy I i III hotelarskiej, które roztańczyły publiczność radosną zumbą. Uczennice zostały przygotowane przez panią Dobrawę Smejdę. Nad całością programu artystycznego naszej szkoły czuwała pani Angelika Nowak.

Tekst: Angelika Nowak

Zdjęcia: Arkadiusz Broniarek

   

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl