Konkurs MegaSpaw
W dniu 23.06.2026 odbył się cykliczny konkurs wewnątrzszkolny MegaSpaw dla uczniów pionu mechanicznego.
Komisja konkursowa w składzie: J.Galiasz, D.Mroczek , T.Smólski oceniła zmagania uczniów oraz uczennic i przyznała pierwsze miejsce uczniowi klasy 3 M - J.Kosylakowi. Miejsce drugie zajął K.Majchrzak (1Mt), a trzecie N.Adrillo (1Mtw).
Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe upominki ufundowane przez organizatorów konkursu.
Zapraszamy na kolejny konkurs MegaSpaw - od przyszłego roku szkolnego z niespodzianką.

