Olimpiada Językowa WocaBee 2026
25 czerwca uczniowie klasy 3 Mtw - Kacper Misztal, Filip Woicki, Franciszek Niźnikowski, Julia Jóźwik oraz Nikodem Głuch odebrali dyplomy, upominki i gratulacje za udział w Olimpiadzie Językowej WocaBee 2026. Uczniowie zajęli 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w województwie i 7 w kraju wykonując zadania w aplikacji WocaBee. Zadania konkursowe przygotowała pani Angelika Nowak.

