III miejsce drużyny chłopców w półfinale wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

04.10.2017r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Spała został przeprowadzony półfinał wojewódzki Szkolnej Ligi LA. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców pod opieką pani Beaty Goździk i pana Tomasza Pazury.

licealiada

W półfinale Szkolnej Ligi LA chłopców wystartowało 10 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych rejonu, łącznie 136 uczniów. Po zsumowaniu wszystkich wyników nasza szkoła zajęła III miejsce, zdobywając 1049 punktów, przegrywając tylko o 16 punktów drugie miejsce i o 65 pierwsze. Zespół chłopców jako jedyny w powiecie przekroczył łącznie 1000 punktów. Najlepsze wyniki zawodów uzyskali nasi uczniowie w pchnięciu kulą: Mateusz Bator - uczeń klasy 2 E i Bartłomiej Goździk - uczeń klasy 2 Ti oraz w biegu na 100m: Szymon Gajek - uczeń klasy 1Mtw.

liga chło

W konkurencji dziewcząt nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce w powiecie.

liga dziew

Lista zawodników i uzyskane wyniki w załączonych zestawieniach.

Dziękujemy Wszystkim za godne reprezentowanie szkoły !!!