III miejsce drużyny chłopców w półfinale wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

04.10.2017r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Spała został przeprowadzony półfinał wojewódzki Szkolnej Ligi LA. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców pod opieką pani Beaty Goździk i pana Tomasza Pazury.

licealiada

W półfinale Szkolnej Ligi LA chłopców wystartowało 10 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych rejonu, łącznie 136 uczniów. Po zsumowaniu wszystkich wyników nasza szkoła zajęła III miejsce, zdobywając 1049 punktów, przegrywając tylko o 16 punktów drugie miejsce i o 65 pierwsze. Zespół chłopców jako jedyny w powiecie przekroczył łącznie 1000 punktów. Najlepsze wyniki zawodów uzyskali nasi uczniowie w pchnięciu kulą: Mateusz Bator - uczeń klasy 2 E i Bartłomiej Goździk - uczeń klasy 2 Ti oraz w biegu na 100m: Szymon Gajek - uczeń klasy 1Mtw.

liga chło
 
W konkurencji dziewcząt nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce w powiecie.

liga dziew 

Lista zawodników i uzyskane wyniki w załączonych zestawieniach.

Dziękujemy Wszystkim za godne reprezentowanie szkoły !!!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl