Rada Rodziców

Dobra szkoła jest rezultatem współpracy pomiędzy Uczniami, Nauczycielami, Dyrekcją i Rodzicami. Jest jak solidny stół o czterech nogach. Dlatego zwracamy się do Rodziców, aby jak najaktywniej wspierali pracę szkoły, interesowali się wynikami pracy swoich pociech a także ich działalnością pozalekcyjną. Zachęcamy Rodziców do współpracy w ramach Rady Rodziców. Jeśli jednak nie macie Państwo czasu, będziemy także bardzo wdzięczni za pomoc doraźną - upieczenie ciasta, zorganizowanie transportu, nieodpłatne dostarczenie kwiatów lub innych roślin, pomocy naukowych, materiałów piśmienniczych itp.
Zapewne przy odrobinie dobrej woli znajdą Państwo wiele okazji i sposobów, aby przyczynić się do tworzenia dla dobra Waszych dzieci, coraz lepszej, bezpieczniejszej i jak najlepiej postrzeganej szkoły, z której wszyscy będziemy dumni.
Chcielibyśmy stworzyć listę AKTYWNI RODZICE, dzięki której będzie nam łatwiej kontaktować się z Państwem bezpośrednio.
Proszę o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych kontaktowych wraz z informacją w czym mogliby Państwo wesprzeć działania szkoły jeśli zaszłaby taka potrzeba. Z góry serdecznie dziękuję w imieniu Rady Rodziców -

Przewodnicząca
Bogusława Jurkevich