W czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował święto św. Andrzeja dla całej społeczności uczniowskiej.
W tym dniu aula została zamieniona w "salę wróżb". Dziewczyny z klasy 2 H przeobraziły się na ten czas we wróżki, przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z  dłoni,  wróżyły ze szklanej kuli. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, zainteresowani mieli możliwość przelania wosku przez piękny „mechaniczny” klucz.
Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać!

001  013