Kawaleryjska wigilia

W czwartek 21 grudnia na terenie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne w którym uczestniczyła delegacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Nasza szkoła reprezentowana była przez dyrekcje w osobach Dariusza Kwiatkowskiego, Jolanty Nikodemskiej, Arkadiusza Broniarka i opiekuna klas wojskowych mjr rez. Sławomira Miszczuka. W wigilii uczestniczyli ponadto zaproszeni goście reprezentujący parlament polski, samorząd terytorialny miasta i powiatu, służby mundurowe, duchowieństwo, stowarzyszenia jazdy polskiej, harcerze, byli dowódcy brygady generałowie i pułkownicy oraz kombatanci, których nie wymieniamy z nazwiska w trosce o to, by nikogo nie pominąć. Nie zapomniano również o żołnierzach brygady pełniących misje w Afganistanie. Za pomocą specjalnego łącza mogliśmy wszyscy nie tylko złożyć sobie życzenia, ale i zobaczyć siebie na wzajem.

Przed rozpoczęciem wieczerzy kapitan ksiądz major Robert Dębiński udzielił błogosławieństwa dla zgromadzonych gości. Po błogosławieństwie zgodnie z tradycją bożonarodzeniową wszyscy uczestnicy wigilijnej kolacji złożyli sobie świąteczne życzenia opłatkowe.

Kawaleryjska wigilia.

W czwartek 21 grudnia na terenie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne w którym uczestniczyła delegacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Nasza szkoła reprezentowana była przez dyrekcje w osobach Dariusza Kwiatkowskiego, Jolanty Nikodemskiej, Arkadiusza Broniarka i opiekuna klas wojskowych mjr rez. Sławomira Miszczuka. W wigilii uczestniczyli ponadto zaproszeni goście reprezentujący parlament polski, samorząd terytorialny miasta i powiatu, służby mundurowe, duchowieństwo, stowarzyszenia jazdy polskiej, harcerze, byli dowódcy brygady generałowie i pułkownicy oraz kombatanci, których nie wymieniamy z nazwiska w trosce o to, by nikogo nie pominąć. Nie zapomniano również o żołnierzach brygady pełniących misje w Afganistanie. Za pomocą specjalnego łącza mogliśmy wszyscy nie tylko złożyć sobie życzenia, ale i zobaczyć siebie na wzajem.

Przed rozpoczęciem wieczerzy kapitan ksiądz major Robert Dębiński udzielił błogosławieństwa dla zgromadzonych gości. Po błogosławieństwie zgodnie z tradycją bożonarodzeniową wszyscy uczestnicy wigilijnej kolacji złożyli sobie świąteczne życzenia opłatkowe.