Wstępne podsumowanie konkursu "Zawodowiec Mechanika"

W kolejnej edycji konkursu "Zawodowiec Mechanika", po I semestrze roku szkolnego 2017/2018, szkolna komisja konkursowa dokonała wstępnego podsumowania.
Wśród klas drugich najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych osiągnęli uczniowie: Witkowski Dominik 2Met, Wieteska Kacper 2 Mt, Bystrońska Edyta 2H, Skibińska Emilia 2H, Dębiec Aleksandra 2H.
Wśród klas trzecich najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych osiągnęli uczniowie: Szymczyk Tomasz 3Met, Grałek Szymon 3Met, Badura Mateusz 3Mt-w, Lusek Weronika 3Mt-w, Kacprzak Łukasz 3Met, Grochulska Małgorzata 3H, Tomanek Aldona 3H, Hajdamiak Natalia 3H.
Wśród klas czwartych najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych i egzaminów osiągnęli uczniowie: Biegała Michał 4 Tet, Kowalczyk Karolina 4H, Sobczyk Klaudia 4H, Więcek Aleksandra 4H, Kowalska Paulina 4H, Stachecki Sebastian 4Ic, Chaber Norbert 4Ic, Kosior Bartosz 4Ic.

001

Każdy z uczniów może zdobyć tytuł "Zawodowca Machanika", rywalizacja jest wyrównana, ostateczne wyniki będą podane na zakończenie roku szkolnego. Wtedy uwzględnione zostaną wyniki egzaminów zawodowych oraz końcowe oceny z przedmiotów zawodowych. Nagrody czekają na zwycięzców.
Zachęcamy wszystkich uczniów do uzyskiwania jak najlepszych wyników w nauce zawodu.
Szkolna komisja konkursowa.

002