DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

22.01.2018r., uczennice naszej szkoły ponownie odwiedziły Dom Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim wraz z przedstawicielami ZSP nr 2, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim, przedszkolakami Wyspy Szkrabów, przedstawicielami Zespołu Przedszkolno Szkolnego  nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 1.

Dla mieszkańców DPS były przygotowane ciasta, część artystyczna, piękne laurki, kartki z życzeniami i kwiaty.

Za wspaniałą uroczystość mieszkańcy DPS podziękowali gromkimi brawami.

Serdeczne słowo "DZIĘKUJĘ” za udział w spotkaniu składam uczennicom klasy I H: Martynie Stasiołek, Natalii Perce, Natalii Kowalskiej, Marice Płachcie, Aleksandrze Kieliszek oraz uczennicom klasy II H: Monice Gębicz, Klaudii Gwizdoń, Natalii Dziubałtowskiej, Marii Kołaczek, Annie Kołaczek i Weronice Bieganowskiej.

Opiekun szkolny

Tomaszowskiego Klubu Żonkila