Spotkanie wielkanocne w domu pomocy społecznej

W dniu 30.03.2015 r.,  uczennice naszej szkoły wraz z przedstawicielami ZSP nr 2,  Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim, przedszkolakami Wyspy Szkrabów i szkoły w Białobrzegach, uczestniczyły w uroczystym spotkaniu wielkanocnym w Domu  Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.
Rodzinny nastrój panujący w DPD, przepiękna akademia w wykonaniu dzieci, świąteczne upominki dla mieszkańców, przypominały wszystkim o zbliżających się Świętach Wielkanocnych.
Za wspaniały świąteczny występ dzieci i młodzieży mieszkańcy DPS podziękowali gromkimi brawami.
Za udział w spotkaniu serdecznie dziękuję Zuzannie Stronias – uczennicy  klasy II THa oraz uczennicom klasy II TH b: Natalce Woraczek i Marlenie Koczywąs.

Opiekun szkolny
Tomaszowskiego Klubu Żonkila