WYNIKI Z ELIMINACJI SZKOLNYCH OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ

12.11.2015 r.  odbył się w naszej szkole szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, którym  głównym celem było sprawdzenie wiadomości uczniów z zakresu wiedzy hotelarstwa oraz możliwość  zakwalifikowania dwóch najlepszych uczniów do etapu okręgowego VIII edycji  OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ, organizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

W szkolnej olimpiadzie  wzięło  udział 16 osób z klas trzecich technikum hotelarstwa. Konkurs ten został przeprowadzony w formie pisemnej. Uczniowie mieli do rozwiązania test, liczący osiemdziesiąt pytań. Za każdą prawidłową odpowiedź można było otrzymać 1 punkt.

Do etapu okręgowego olimpiady, który odbędzie się 13 stycznia 2016 r.  w Warszawie zakwalifikowały się:

• Ewelina Stępowska – uczennica klasy III Ha
  • Monika  Palacz – uczennica  klasy III Ha