Olimpiada spawalnicza

15.04.2016r. uczniowie kl. II M - Michał Goździk, Mateusz Gwizdoń, Kamil Kubryn i Rafał Kowalski brali udział w Olimpiadzie Spawalniczej firmowanej przez Politechnikę Częstochowską Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki, zorganizowanej na terenie hurtowni stali ULAMEX. Tegoroczna formuła została wzbogacona obszerną prezentacją sprzętu spawalniczego firmy Lincoln Electric Bester. Po raz kolejny uczeń naszej szkoły - tym razem  Mateusz Gwizdoń, stanął na drugim stopniu podium, spośród 34 uczestników z dziesięciu szkół. Organizatorzy (państwo Ziętkowie z Zawady) zadbali o cenne nagrody rzeczowe dla pierwszej trójki oraz materiały reklamowe i dydaktyczne dla szkół. Podsumowując podkreślili dobrą formę i wyrównane wyniki startujących, zapraszając wszystkich na kolejną edycję w przyszłym roku.

Opiekun: J Galiasz