Dni Antoniańskie

Od 13 czerwca  2016 trwają obchody związane z ustanowieniem  Świętego Antoniego z Padwy patronem miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. 14 czerwca uroczystości uświetnił występ uczniów naszej szkoły. Uczniowie II klasy informatycznej o nachyleniu wojskowym zaprezentowali musztrę paradną. Występ klasy mundurowej przygotował major Sławomir Miszczuk. Następnie na scenie wystąpiła utalentowana Angelika Piórecka, uczennica klasy III hotelarskiej, która przepięknie wykonała utwór „Och, kocham Cię życie” oraz uzdolniony Gracjan Słyścio, uczeń klasy II mechatronicznej, który wraz z solistką, Kamilą Kamocką, zaprezentował utwory „Lubię wracać” oraz „Małe tęsknoty”. Występy muzyczne uczniów przygotowała pani Angelika Nowak. Prezentację naszej szkoły zakończyły uczennice klasy I i III hotelarskiej, które roztańczyły publiczność radosną zumbą. Uczennice zostały przygotowane przez panią Dobrawę Smejdę. Nad całością programu artystycznego naszej szkoły czuwała pani Angelika Nowak.

Tekst: Angelika Nowak

Zdjęcia: Arkadiusz Broniarek