Konkurs historyczny p.t. „Odbudowa państwa polskiego w latach 1918 – 1923” – rozstrzygnięty.

30 listopada, na auli szkolnej, odbył się konkurs historyczny wpisujący się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Został on zrealizowany w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość”
W konkursie reprezentowane były dwuosobowe reprezentacje klas naszej szkoły. A były to klasy: 1 IT, 2 IT, 2 Mtw, 3 MEt, 3 Mt i dwie reprezentacje z klasy 3 Iw.
Rywalizacja odbyła się w dwóch turach. W pierwszej brały udział wszystkie drużyny, a do drugiej przeszły dwie, które zdobyły najwięcej punktów. Były to: 1 IT i 3 MEt. Po zaciętej  walce w drugiej części,  zwycięstwo odniosła drużyna klasy 1 IT w składzie: Szymon Brysiak i Damian Borowski
Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy sukcesu, w wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że publiczność przyglądająca się rywalizacji zespołów, dobrze się bawiła i przy okazji powtórzyła sobie wiedzę z historii Polski sprzed stu lat.

Organizatorzy: nauczyciele historii i wos.