Modlitwa za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty.

31 października 2018 r. uczniowie z klasy 1MEt wraz z wychowawcą, p. Dorotą Bąbol, katechetami: ks. Sebastianem Werrą i ks. Sławomirem Boguszem, p. Arkadiuszem Broniarkiem, wzięli udział we Mszy Świętej za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty naszego miasta i powiatu.
To modlitewne spotkanie dzieci, młodzieży, nauczycieli oraz władz miejskich i powiatowych w kościele pod wezwaniem Św. Rodziny na ul. Niskiej w Tomaszowie Maz. odbyło się po raz dziesiąty. Pomysłodawcą corocznej modlitwy za zmarłych pracowników oświaty jest ks. Grzegorz Chirk, który w tym roku zaprosił do Tomaszowa ks. arcybiskupa Grzegorza Rysia. W swojej homilii Metropolita Łódzki wezwał wszystkich do odnowienia osobistej relacji z Bogiem i otwarcia się na głos Zbawiciela

003

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl