Wycieczka zawodowa dla hotelarzy.

W dniu 21 listopada 2018 r. klasa 3 technikum hotelarstwa  pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych hotelarskich udała się do Łodzi do Hotelu Vienna House Andel’s****  .Uczniowie mieli wyjątkową okazję, by poznać środowisko pracodawcy i samo miejsce pracy, jakim jest hotel. Spotkanie miało na celu przybliżyć uczniom hotel jako miejsce pracy i było okazją do zobaczenia placówki zaaranżowanej w budynku dawnej fabryki włókienniczej, objętej ochroną konserwatora zabytków. Była to pierwsza wizyta, podczas której  udało się zobaczyć basen, apartamenty oraz -  przygotowaną na przyjęcie gości -  największą salę konferencyjną. Dziękujemy  Hotelowi  Vienna House Andel’s****  za miłe przyjęcie.

001 002 004

003

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl