Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

WSPARCIE AKCJI „MIKOŁAJ”

Klasa 2 informatyczna zainicjowała wsparcie akcji „Mikołaj”, organizowanej przez Fundację Gajusz. Koordynatorem całej akcji był Jakub Wasilewski, który kontaktował się z klasami oraz odbierał paczki z prezentami dla dzieci przebywających w hospicjum domowym i na oddziałach onkohematologicznych. 12 grudnia delegacja z klasy 2I wraz z opiekunami Panią Sylwią Błoch i Panem Hubertem Gąćkowskim osobiście dostarczyli prezenty przygotowane przez uczniów ZSP nr 1. Jest to piękna akcja, która uczy empatii, zrozumienia, a zarazem daje choć trochę uśmiechu ciężko chorym dzieciom. Dziękujemy klasom : 1IT, 1Mt, 1Met, 2I, 2H za obdarowanie maluchów fajnymi prezentami świątecznymi i spełnienie dziecięcych marzeń!!!!

1 3
6 4

Koordynator akcji Jakub Wasilewski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl