WSPARCIE AKCJI „MIKOŁAJ”

Klasa 2 informatyczna zainicjowała wsparcie akcji „Mikołaj”, organizowanej przez Fundację Gajusz. Koordynatorem całej akcji był Jakub Wasilewski, który kontaktował się z klasami oraz odbierał paczki z prezentami dla dzieci przebywających w hospicjum domowym i na oddziałach onkohematologicznych. 12 grudnia delegacja z klasy 2I wraz z opiekunami Panią Sylwią Błoch i Panem Hubertem Gąćkowskim osobiście dostarczyli prezenty przygotowane przez uczniów ZSP nr 1. Jest to piękna akcja, która uczy empatii, zrozumienia, a zarazem daje choć trochę uśmiechu ciężko chorym dzieciom. Dziękujemy klasom : 1IT, 1Mt, 1Met, 2I, 2H za obdarowanie maluchów fajnymi prezentami świątecznymi i spełnienie dziecięcych marzeń!!!!

Koordynator akcji Jakub Wasilewski