Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

HDK w ZSP nr 1

Zasluzony Honorowy Dawca Krwi 3Następna akacja oddawania krwi odbędzie się 27 lutego od godziny 8.00 w stołówce szkoły. Przed oddaniem krwi proszę zjeść lekkie śniadanie i wypić pół litra wody mineralnej. W tym roku szkolnym w 2 akcjach HDK wzięło udział 145 uczniów. Krew w ilości 47 700 ml oddało 106 uczniów. Wszystkim dawcom składam serdeczne podziękowania.

Ppor. Dawid Goździk, absolwent naszej szkoły właśnie oddał osiemnasty litr krwi. Jest już Zasłużonym Honorowym Dawcą.

Z pozdrowieniami dla Bohaterek i Bohaterów

Przewodniczący Klubu HDK przy ZSP nr 1