Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Dzień Drzwi Otwartych w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Maz.

13 marca 2019 r. klasa III H  wraz z panią B. Chwalińską oraz panią H. Drewniak wzięła udział w dniach otwartych U.Ł. w Tomaszowie Maz.

Uczniowie uczestniczyli w specjalnych wykładach prezentujących poszczególne kierunki kształcenia uczelni:

„Zabawna marka – zabójcza strategia” – dr Dorota Żelazna-Jochim

„Całe życie na wakacjach” – dr  Rafał Rouba

„Wszystko co chcecie wiedzieć o lesie”  - dr inż. Stanisław Dobrowolski

„Na czas, na miejsce, na pewno – nowoczesna logistyka” – dr inż. Krystian Wiśniewski

Młodzież miała możliwość poznać kultury różnych krajów, posmakować produktów kuchni świata oraz poćwiczyć z profesjonalnymi trenerkami fitfabric.

Celem imprezy było zapoznanie uczniów  z propozycją edukacyjną uczelni i zachęcenie do kształcenia na wybranym kierunku.

Sprawozdanie sporządziła,

Beata Chwalińska